Mój tani lot do Anglii

Chcąc podróżować z Polski, z miasta Rzeszowa, do Wielkiej Brytanii, można wybierać  spośród wielu dostępnych na rynku form transportu. W każdym z nich doszukać się można zarówno wad, jak i zalet. Transport lotniczy jest najszybszą formą podróżowania, która jednak jest droższa od innych. Różnica ta została nieco zniwelowana wraz z wejściem na rynek polski tanich linii lotniczych, które zaproponowały tanie podróżowanie po całej Europie, za niższą, aniżeli dotychczas cenę. Spowodowało to, iż ceny biletów lotniczych zostały znacznie obniżone, przez co transport lotniczych stał się alternatywą dla innych form podróżowania. Warto wiec skorzystać z lotów i przelotów, jakie oferują nam tanie linie lotnicze. Tani przewoźnicy działający obecnie na polskim rynku lotniczym to m.in. tanie linie Ryanair, tanie linie Wizz Air, tanie linie Germanwings, tanie linie Easy Jet.

Oferta tych firm jest bowiem na tyle bogata, iż z Polski wyruszyć można w podróż we wszystkie strony Europy, w tym także do Wielkiej Brytanii. Nawet jeśli interesujący nas lot nie jest dostępny z najbliższego miejscu zamieszkania portu lotniczego, można dojechać do innego portu polskiego, skąd po przesiadce można kontynuować podróż do miejsca docelowego w Europie. Jednym z popularniejszych obecnie w Polsce kierunków docelowych są miasta brytyjskie, na które zgłaszane jest obecnie największe zainteresowanie. Decydując się na tani lot z Rzeszowa do Anglii mamy do wyboru różne miasta docelowe obsługiwane wyłącznie przez tanie linie lotnicze Ryanair. Dzięki temu przewoźnikowi z Rzeszowa dolecieć można do: Birmingham, East Midlands, Londynu, bądź do Manchesteru.

Tanie bilety lotnicze na powyższe loty i przeloty nabywać można drogą internetową, bądź u agentów sprzedaży. Podróż na tej trasie trwa niewiele ponad trzy godziny. Z dojazdem na lotnisko zarówno po stronie wyjazdowej, jak i przyjazdowej nie powinno być żadnego kłopotu, ponieważ na wszystkich lotniskach dostępne są albo linie autokarowe, postoje taksówek, a nawet linie metro, bądź kolejowe. Oprócz tanich połączeń do Wielkiej Brytanii, tanie linie Ryanair z Rzeszowa proponują także bezpośrednie połączenia do Irlandii, Hiszpanii, Szwecji i Norwegii.